19 جولای 2020
 

پخش زنده دوربین های شهری

     


دانلود آپدیت آفلاین NOD32 ورژن 20637 به تاریخ 18 دی 1398


پخش زنده شبکه های بین اسپورت beIN SPORTS


نوشته شده توسط : ایمان نیکخوی پهمدانی

جدول پخش مخصوص موبایل در کانال تلگرامbein24ir | روبیکاbein24ir


شنبه 5 مهر

04:00 – سری بی برزیل – کروزیرو – آوایی


04:00 – لیگ برتر مکزیک – پوئبلا – کرتارو

  


04:00 – ان.بی.ای – میامی هیت – بوستون سلتیکز

      


04:35 – لیگ برتر کلمبیا – اونسه کالداس – اتلتیکو ناسیونال


06:00 – لیگ برتر مکزیک – خوارز – اطلس

 


08:30 – کی لیگ کره جنوبی – سوون سامسونگ – سئول


08:30 – جی لیگ ژاپن – ناگویا گرامپوس – شیمیزو اس-پالس


12:30 – جی لیگ ژاپن – اوراوا رد دیاموندز – یوکوهاما


13:30 – جی لیگ ژاپن – ویسل کوبه – کونسادول ساپورو


13:30 – لیگ 2 پرتغال – کوویلیا – وارزیم


13:30 – لیگ برتر قزاقستان – تاراز – توبول کوستانای


14:00 – سوپر لیگ ترکیه – کایسری اسپور – بویوک‌شهر ارزروم


14:15 – لیگ 1 تایلند – موانگتونگ یونایتد – راتچابوری


14:30 – لالیگا اسپانیا – آلاوز – ختافه

    


14:30 – لیگ برتر روسیه – تامبوف – اسپارتاک مسکو

 


14:30 – بوندسلیگا 2 آلمان – فورتونا دوسلدورف – وورتسبورگر کیکرز

  


14:30 – بوندسلیگا 2 آلمان – آینتراخت براونشوایگ – هولشتاین کیل

   


14:30 – بوندسلیگا 2 آلمان – دارمشتات – یان ریگنسبورگ

 


14:30 – لیگ برتر اوکراین – میناج – دینامو کیف


14:30 – لیگ 1 تایلند – پلیس ترو – چونبوری


15:00 – لیگ برتر انگلیس – برایتون – منچستر یونایتد

          


15:00 – چمپیونشیپ انگلیس – وایکام واندررز – سوانسی

    


15:15 – لیگ 1 رومانی – سلیسنی – گاز متان


15:30 – سری B ایتالیا – لچه – پوردنونه


15:30 – سری B ایتالیا – برشا – آسکولی


15:30 – سری B ایتالیا – فروزینونه – امپولی


15:30 – سری B ایتالیا – پسکارا – کیه‌وو


15:30 – سری B ایتالیا – سالرنیتانا – رجینا


15:30 – سری B ایتالیا – کزنتزا – ویرتوس انتلا


16:30 – سری آ ایتالیا – تورینو – آتالانتا

     


16:30 – سوپر لیگ ترکیه – هاتای اسپور – قاسم پاشا


16:30 – سوپر لیگ ترکیه – گوزتپه – غازی عینتاب

 


16:30 – لیگ 2 فرانسه – تولوز – اوسر


16:30 – لیگ برتر سوئد – اوربرو – سیریوس


16:30 – لیگ برتر لهستان – کراکویا – راکو چستوهووا


16:30 – لیگ 1 تایلند – بوریرام یونایتد – سوپهانبوری


17:00 – بوندسلیگا آلمان – آگسبورگ – دورتموند

 


17:00 – بوندسلیگا آلمان – بایر لورکوزن – لایپزیگ

  


17:00 – بوندسلیگا آلمان – مونشن‌گلادباخ – یونیون برلین

 


17:00 – بوندسلیگا آلمان – آرمینیا بیله‌فلد – کلن

 


17:00 – بوندسلیگا آلمان – ماینتس – اشتوتگارت

 


17:00 – لیگ برتر روسیه – زنیت سن پترزبورگ – اوفا

 


17:10 – لیگ قهرمانان آسیا – الاهلی – شباب الاهلی


17:30 – لیگ برتر انگلیس – کریستال پالاس – اورتون

      


17:30 – لالیگا اسپانیا – والنسیا – اوئسکا

  


17:30 – چمپیونشیپ انگلیس – دربی کانتی – بلکبرن

 


17:30 – لالیگا 2 اسپانیا – ساراگوسا – لاس پالماس


17:30 – سری B ایتالیا – ونتزیا – ویچنزا


17:30 – سری بی برزیل – فیگورنسه – گوارانی


17:30 – لیگ برتر شیلی – کولو-کولو – آنتوفاگاستا

 


17:30 – لیگ برتر اوکراین – فورسکلا پولتاوا – ماریوپول


17:30 – لیگ برتر آذربایجان – سباییل – صباح


17:45 – لیگ برتر بلژیک – بیرشات ویلریج – واسلند بورن

 


18:00 – لیگ برتر پرتغال – ماریتیمو – توندلا

 


18:00 – لیگ برتر هلند – زووله – اسپارتا روتردام

 


18:00 – لیگ 1 جمهوری چک – تپلیس – بانیک استراوا

 


18:00 – لیگ 1 جمهوری چک – کاروینا – ملادا بولسلاو

 


18:00 – لیگ 1 جمهوری چک – فاستاو زلین – سیگما اولوموتس

 


18:30 – لیگ 1 فرانسه – سن-اتین – رن

    


18:30 – بوندسلیگا اتریش – رید – سالزبورگ


18:30 – بوندسلیگا اتریش – سن پولتن – راپید وین


18:30 – بوندسلیگا اتریش – راین‌دورف آلتاخ – واتنز


18:30 – سوپر لیگ دانمارک – میدیولن – راندرس


18:30 – لیگ 1 کرواسی – ایسترا 1961 – شیبنیک

 


18:30 – لیگ برتر بلاروس – تورپیدو سادزینا – نیمان گرودنو


19:00 – سوپر لیگ یونان – ولس – پائوک

 


19:00 – لیگ برتر لهستان – لخیا گدانسک – بیسلکو بیالا

 


19:15 – لیگ برتر بلغارستان – لودوگورتس رازگراد – بیروی


19:30 – سری آ ایتالیا – کالیاری – لاتزیو

    


19:30 – سری آ ایتالیا – سمپدوریا – بنونتو

  


19:30 – سوپر لیگ ترکیه – ترابوزان اسپور – ینی ملطیه اسپور

 


19:30 – لیگ برتر نروژ – مولده – ساندف‌یورد


19:30 – سوپر لیگ اسلواکی – سنیتسا – اسپارتاک ترناوا


19:45 – لیگ برتر آذربایجان – کشلا – زیرا


19:45 – لالیگا 2 اسپانیا – خیخون – خیرونا


19:45 – لالیگا 2 اسپانیا – مالاگا – آلکورکون


19:45 – لالیگا 2 اسپانیا – لوگرونییس – کستلون


20:00 – لیگ برتر انگلیس – وست برومویچ – چلسی

      


20:00 – لالیگا اسپانیا – الچه – رئال سوسیداد

   


20:00 – بوندسلیگا آلمان – شالکه 04 – وردربرمن

  


20:00 – لیگ برتر بلژیک – مشلان – سنت ترویدنس

 


20:00 – لیگ برتر اوکراین – اولکساندریا – دنیپرو-1


20:15 – لیگ برتر هلند – فورتونا سیتارد – آلکمار

 


20:30 – لیگ برتر روسیه – سوشی – کراسنودار

 


20:30 – لیگ 2 فرانسه – آمیان – پایو اف سی


20:30 – لیگ 2 فرانسه – نانسی – لو آور


20:30 – لیگ 2 فرانسه – گنگام – گرونوبل


20:30 – لیگ 2 فرانسه – شاموآ – پاریس اف.سی


20:30 – لیگ 2 فرانسه – آژاکسیو – سوشو


20:30 – لیگ 2 فرانسه – رودز – دانکرک


20:30 – لیگ 2 فرانسه – شامبلی تل – شاتورو


20:30 – سوپر لیگ سوئیس – سیون – یانگ بویز


20:30 – سوپر لیگ سوئیس – زوریخ – لوگانو


20:30 – لیگ 1 جمهوری چک – اسلاویا پراگ – اسلواکو

 


20:30 – لیگ برتر بلاروس – باته بوریسف – دینامو برست


20:35 – لیگ 1 کرواسی – اوسییک – گریتسا

 


21:00 – لیگ برتر پرتغال – بنفیکا – موریرنز

 


21:00 – سوپر لیگ یونان – المپیاکوس – پانه‌تولیکوس

 


21:15 – لیگ قهرمانان آسیا – پاختاکور تاشکند – استقلال


21:30 – لیگ برتر هلند – هیرنفین – فنلو

 


21:30 – لیگ برتر بلغارستان – بوتو پلوودیو – لفسکی صوفیه


21:30 – لیگ برتر لهستان – یاگلونیا بیاویستوک – زاگونبیه لوبین

 


21:30 – لیگ برتر اروگوئه – لیورپول – ناسیونال


22:00 – لالیگا 2 اسپانیا – فوئنلابرادا – آلباسته بالومپیه


22:00 – لیگ برتر نروژ – استرومسگودست – سارشبورگ


22:00 – لیگ 1 رومانی – ویتورول کنستانتسا – آسترا جورجو


22:15 – سری آ ایتالیا – اینتر میلان – فیورنتینا

      


22:15 – لیگ برتر بلژیک – خنت – اود-هورلی

 


22:30 – لیگ برتر انگلیس – برنلی – ساوت‌همپتون

       


22:30 – لالیگا اسپانیا – رئال بتیس – رئال مادرید

     


22:30 – لیگ 1 فرانسه – مارسی – متز

     


22:30 – لیگ برتر هلند – آژاکس – ویتس‌آرنهم

   


22:30 – سری بی برزیل – سنترو اسپورتیوو آلاگوانو – یوونتوده


22:30 – لیگ برتر شیلی – اورتون – یونیورسیداد کاتولیکا

 


23:00 – ام.ال.اس آمریکا – نشویل – هیوستون دینامو

  


23:00 – سری بی برزیل – ویتوریا – اوئسته


23:15 – سری آ اکوادور – موشاس رونا – گوایاکیل سیتی

 


23:30 – لیگ برتر پرتغال – بوآویستا – پورتو

   


یکشنبه 6 مهر

00:00 – لیگ 1 پرو – دپورتیوو بیناسیونال – کارلوس ای. مانوچی


00:30 – لیگ برتر کلمبیا – اتلتیکو بوکارامانگا – پاتریوتاس بویاکا

 


01:00 – سری بی برزیل – گرمیو اسپورتیوو برزیل – پارانا کلوب


01:00 – لیگ برتر شیلی – آئوداکس ایتالیانو – کوریکو یونیدو

 


01:30 – سری آ برزیل – اینترناسیونال – سائو پائولو

 


01:30 – سری آ برزیل – اتلتیکو پارانائنزه – باهیا


01:30 – لیگ برتر مکزیک – گوادالاخارا – مازاتلان


01:30 – سری آ اکوادور – المدو – اوکاس

 


02:30 – ام.ال.اس آمریکا – نیویورک سیتی – سینسیناتی

 


02:30 – هنرهای رزمی UFC

   


02:35 – لیگ برتر کلمبیا – انویگادو – اتلتیکو جونیور

 


03:30 – سری آ برزیل – اتلتیکو مینیرو – گرمیو

 


03:30 – لیگ برتر مکزیک – پوماس – نکاکسا

 


04:00 – سری آ اکوادور – ایندیپندینته دل‌وایه – بارسلونا اس.سی


04:00 – سری آ اکوادور – تکنیکو اونیورسیتاریو – کیتو


04:30 – ان.بی.ای – دنور ناگتس – لس آنجلس لیکرز

        


04:40 – لیگ برتر کلمبیا – دپورتس تولیما – امریکا د کالی

 


05:36 – لیگ برتر مکزیک – مونتری – تیگرس

  




 
   
عکس, کلیپ, بازی, اپلیکیشن, برنامه سیمبیان, برنامه جاوا, آموزش KMPlayer, کلیپ آموزشی, آموزش ویندوز