18 آوریل 2014

 

نوشته شده توسط : ایمان نیکخوی پهمدانی

http://247-365.ir/wp-content/pic/other/rightel.jpg

الف) افزایش اعتبار به روش الکترونیکی
مشترک با انجام شارژ الکترونیکی می تواند 5% شارژ هدیه اضافه دریافت نماید. مشترکین دارای سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند به روش های زیر اقدام به افزایش اعتبار خود فرمایند:
1. دستگاه های خودپرداز بانک ها
در حال حاضر خرید شارژ رایتل از طریق دستگاه های خودپرداز بانک های سامان، پاسارگاد، رفاه، کشاورزی، آینده، مسکن،ایران زمین، سینا،کارآفرین، پست بانک، اقتصاد نوین، پارسیان و ملت میسر است و به زودی با اضافه شدن سایر بانک ها توسعه خواهد یافت.
ادامه متن در ادامه مطلب …

2. درگاه اینترنتی بانک ها
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک های سامان، پاسارگاد، آینده، مسکن، ایران زمین، سینا، پست بانک، اقتصاد نوین، ملت و پرداخت الکترونیک سامان نسبت به خرید کارت الکترونیکی شارژهای 20، 50 و 100 هزار ریالی اقدام نمایند. مشترک با انجام شارژ الکترونیکی می تواند 5% شارژ هدیه اضافه دریافت نماید.
همچنین در آینده ای نزدیک، درگاه اینترنتی سایر بانک ها نیز امکان خرید کارت شارژهای رایتل را ارائه خواهند داد.

3. پایانه فروشگاهی (POS)
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با مراجعه به پایانه های فروشگاهی بانک های سامان، پاسارگاد، رفاه، آینده، مسکن، سینا، پست بانک، اقتصاد نوین، ملت و پرداخت الکترونیک سامان نسبت به شارژ سیم کارت خود اقدام کنند.

4. E-Care یا مدیریت حساب
مشترکان رایتل با مراجعه به سایت رایتل می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات متمایز سرویس E-Care، اقدام به افزایش اعتبار نمایند.

5. USSD
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با استفاده از کد USSD و حساب بانکی خود اقدام به افزایش اعتبار نمایند. به همین منظور کافی است کد #140* جهت اعلام مانده موجودی، کد #پین*141* جهت شارژ و کد #720* را جهت افزایش اعتبار از طریق سیستم بانک پاسارگاد شماره گیری نمایند.

6. Web Kiosk
از دیگر روش های شارژ الکترونیکی اعتبار رایتل، استفاده از دستگاه های Web Kiosk بانک کشاورزی است. مشتریان رایتل می توانند با استفاده از هریک از این دستگاه ها، اقدام به شارژ به میزان دلخواه نمایند.

7.کارت شارژ فیزیکی
علاوه بر تمام موارد یاد شده، مشترکان می توانند با مراجعه به هریک از مراکز ارائه دهنده خدمات رایتل، دفاتر پیشخوان، و سایر نقاط فروش، نسبت به دریافت کارت شارژ رایتل در مبالغ مختلف اقدام نمایند.

ب) افزایش اعتبار با استفاده از کارت شارژ:
مشترکان سیم کارت اعتباری می توانند با مراجعه به مراکز خدمات رایتل، دفاتر پیشخوان و یا فروشگاه های معتبر، اقدام به خرید کارت شارژ های 20,000 ریالی، 50,000 ریالی و 100,000 ریالی نمایند.

ج) افزایش اعتبار از طریق تلفن گویا
مشترکان سیم کارت های اعتباری می توانند با برقراری ارتباط با مرکز تماس رایتل با شماره 2920 از طریق شماره سیم کارت اعتباری رایتل وارد منوی مربوطه شده و اقدام به افزایش اعتبار بنمایند.:: موضوعات مرتبط : اطلاعات اپراتور ها, رایتل
:: برچسب ها : , , , ,
تاریخ انتشار : جمعه, 18 آوریل 2014 | بدون دیدگاه
 

دیدگاهتان را بنویسید 
http://247-365.ir/wp-content/pic/ad/EB.jpg
   
عکس, کلیپ, بازی, اپلیکیشن, برنامه سیمبیان, برنامه جاوا, آموزش KMPlayer, کلیپ آموزشی, آموزش ویندوز