30 دسامبر 2019

 

نوشته شده توسط : ایمان نیکخوی پهمدانی

در اين پست از وب سايت آموزش استفاده از نرم افزار TV Cast براي تلويزيون هاي هوشمند ال جي، سامسونگ و سوني و روش انتقال تصوير ويدئو هاي موجود در گوشي و ويدئو هاي آنلاين و تلويزيون هاي اينترنتي به اين تلويزيون ها از طريق واي فاي قرار داده شده است.
ادامه متن در ادامه مطلب …

ابتدا هر دو دستگاه گوشي و تلويزيون را به يک مودم اينترنت واي فاي متصل کنيد.
نرم افزار مخصوص گوشي را دانلود و نصب کنيد. ميتوانيد از گوگل پلي نصب کنيد. نرم افزار TV Cast را در فروشگاه تلويزيون جستجو کرده و نصب کنيد. بعد از نصب هر دو نرم افزار را باز کنيد.
ال جی سامسونگ سونی

بر روي علامت کستينگ ضربه بزنيد و آيپي نمايش داده شده را با کمک دکمه هاي چپ و راست و بالا و پايين کنترل تلويزيون در نرم افزار تلويزيون وارد کنيد. بعد از اتصال کستينگ روشن و علامت کستينگ در تلويزيون آبي خواهد شد.

براي انتقال تصوير يک ويدئو از قسمت Storage Files استفاده کنيد و ويدئو مورد نظر رو پيدا کنيد. بعد از انتخاب ويدئو نرم افزار از شما درخواست پخش تبليغ را ميدهد بر روي WATCH AD TO CAST VIDEO ضربه بزنيد. البته اگر از آيپي ايران استفاده کنيد تبليغي نمايش داده نخواهد شد. سپس ويدئو در تلويزيون پخش خواهد شد. و نرم افزار از شما ميپرسد که آيا ويدئو پخش ميشود و شما بايد YES, IT WORKS را بزنيد. براي تمام صفحه کردن تصوير هم ميتونيد از OPEN FULLSCREEN استفاده کنيد.

براي انتقال تصوير يک تلويزيون و ويدئو آنلاين بايد آدرس وب سايت مورد نظر رو در قسمت آدرس وارد کنيد و يا اينکه ويدئو رو در گوگل جستجو کنيد.

بعد از باز کردن تلويزون يا ويدئو در پايين برنامه لينک هاي قابل پخش نمايش داده ميشن بعد از انتخاب لينک مانند ويدئو آفلاين بر روي WATCH AD TO CAST VIDEO ضربه بزنيد و سپس اگر ويدئو و يا تلويزون داري کيفيت هاي متفاوتي بود يک کيفيت پخش را انتخاب کنيد. تصوير مورد نظر در تلويزون پخش خواهد شد. و نرم افزار از شما ميپرسد که آيا ويدئو پخش ميشود و شما بايد YES, IT WORKS را بزنيد. براي تمام صفحه کردن تصوير هم ميتونيد از OPEN FULLSCREEN استفاده کنيد.

نکته ها:
•آيپي کستينگ ممکن است در آينده تغيير کند. پس هميشه براي اتصال آيپي رو بررسي کنيد.

•ممکن است ويدئو هاي عمودي در تلويزيون به خوبي نمايش داده نشود.

•براي نمايش ويدئو هاي آفلاين گوشي، واي فاي را خاموش نکنيد ولي براي ويدئو و تلويزيون آنلاين بعد از شروع بکار ميتوانيد واي فاي گوشي را خاموش کنيد.

•بعد از اتصال ميتواند به نرم افزار هاي ديگه مانند تلگرام و يا واتساپ رفته و ويدئو هاي مورد نظرتون رو از طريق اشتراک گزاري(SHARE) و سپس انتخاب TV Cast به تلويزون انتقال بدهيد.

شما پست آموزش انتقال تصوير ويدئو آفلاين وآنلاين به تلويزيون با TV Cast را در وب سايت تفريحي 365-247 مشاهده کرديد:: موضوعات مرتبط : آموزش, اندروید, موبایل
:: برچسب ها : , , , , , , ,
تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 دسامبر 2019 | 7 دیدگاه
 
7 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  • سلام این نرم افزار بد اما من مجبور کار کنم باهاش میدونین چرا چون بخاطر اینکه داخل تلویزیون ال جی این 1001 TVsنداره فقط همین داره من میتونم فیلم بزنم با همین نرم افزار که گفتم اما من میخوام تمام اطلاعات موبایل باش روش


  • دیدگاهتان را بنویسید     
    http://247-365.ir/wp-content/pic/ad/EB.jpg
       
    عکس, کلیپ, بازی, اپلیکیشن, برنامه سیمبیان, برنامه جاوا, آموزش KMPlayer, کلیپ آموزشی, آموزش ویندوز