3 مارس 2020
 

پخش زنده دوربین های شهری

     


دانلود آپدیت آفلاین NOD32 ورژن 20637 به تاریخ 18 دی 1398


پخش زنده شبکه های بین اسپورت beIN SPORTS


نوشته شده توسط : ایمان نیکخوی پهمدانی

Sunday 12 July – Time: GMT+2

12:30 – Poland – Ekstraklasa – Śląsk Wrocław vs Pogoń Szczecin

 


13:00 – England – Premier League – Wolverhampton Wanderers vs Everton

     


14:00 – Spain – La Liga – Espanyol vs Eibar

    


14:00 – Denmark – Super Liga – Nordsjælland vs AaB


14:30 – England – Championship – Swansea City vs Leeds United

 


14:30 – Sweden – Allsvenskan – Helsingborg vs AIK


14:30 – Sweden – Allsvenskan – Örebro vs Varberg


15:00 – USA/Canada – Major League Soccer – Toronto FC vs DC United


15:00 – Poland – Ekstraklasa – Piast Gliwice vs Jagiellonia Białystok

 


15:15 – England – Premier League – Aston Villa vs Crystal Palace

    


15:30 – Belarus – Premier League – Energetik-BGU vs Ruh Brest

 


15:30 – Russia – Premier League – Lokomotiv Moskva vs Ufa

 


16:00 – Switzerland – Super League – Thun vs Neuchâtel Xamax


16:00 – Switzerland – Super League – Luzern vs Lugano


16:00 – Switzerland – Super League – Servette vs St. Gallen

 


17:00 – Spain – La Liga – Levante vs Athletic Club

     


17:00 – Spain – Segunda Division – Deportivo La Coruña vs Extremadura


17:00 – Czech Republic – Czech First League – Slovan Liberec vs Mladá Boleslav


17:15 – Italy – Serie A – Genoa vs SPAL

        


17:30 – England – Premier League – Tottenham Hotspur vs Arsenal

     


17:30 – Turkey – Super Lig – Ankaragücü vs Galatasaray

  


17:30 – Belarus – Premier League – Dinamo Minsk vs Minsk

 


17:30 – Russia – Premier League – CSKA Moskva vs Rubin Kazan’

 


17:30 – Russia – Premier League – Dinamo Moskva vs Krylya Sovetov

 


17:30 – Russia – Premier League – Orenburg vs Rostov


17:30 – Sweden – Allsvenskan – IFK Göteborg vs Djurgården


17:30 – Sweden – Allsvenskan – Mjällby vs Häcken


17:30 – Poland – Ekstraklasa – Lech Poznań vs Lechia Gdańsk


18:00 – Denmark – Super Liga – København vs Brøndby


18:55 – Croatia – 1. HNL – Slaven Koprivnica vs Lokomotiva Zagreb


19:30 – Italy – Serie A – Parma vs Bologna

    


19:30 – Italy – Serie A – Fiorentina vs Hellas Verona

       


19:30 – Italy – Serie A – Cagliari vs Lecce

   


19:30 – Italy – Serie A – Udinese vs Sampdoria

    


19:30 – Spain – La Liga – Leganés vs Valencia

   


19:30 – Belarus – Premier League – Vitebsk vs Neman Grodno

 


19:30 – Spain – Segunda Division – Lugo vs Girona


19:30 – Spain – Segunda Division – Numancia vs Ponferradina


19:30 – Russia – Premier League – Krasnodar vs Ural

  


20:00 – England – Premier League – AFC Bournemouth vs Leicester City

    


20:00 – Turkey – Super Lig – Fenerbahçe vs Sivasspor

 


20:00 – Turkey – Super Lig – Antalyaspor vs Alanyaspor

 


20:00 – Denmark – Super Liga – AGF vs Midtjylland


21:05 – Croatia – 1. HNL – Dinamo Zagreb vs Hajduk Split

 


21:45 – Italy – Serie A – Napoli vs Milan

        


21:45 – Spain – Segunda Division – Real Zaragoza vs Real Oviedo


22:00 – Spain – La Liga – Sevilla vs Mallorca

     


04:30 – USA/Canada – Major League Soccer – Sporting KC vs Minnesota United


07:00 – USA/Canada – Major League Soccer – Real Salt Lake vs Colorado Rapids




 
   
عکس, کلیپ, بازی, اپلیکیشن, برنامه سیمبیان, برنامه جاوا, آموزش KMPlayer, کلیپ آموزشی, آموزش ویندوز